Kripto HaberleriHaberlerBireysel Destek Kredilerini Bitcoin'e Yatıranlar Kazandı Ama...

Bireysel Destek Kredilerini Bitcoin’e Yatıranlar Kazandı Ama…

Takip et

Devlet tarafından vatandaşlara daha düşük zorunlu şartlar karşılığında Kredi Garanti Fonu bünyesinden verilen krediler ödenmeye başladı. Ancak vatandaşların bir kısmı bunları ihtiyaçları için değerlendirirken, bir kısmını ise yatırım araçlarına yatırdılar ve TL’nin değer kaybetmesine karşı kredi paralarını korumak istediler.

Görünen o ki bugünlerde 6.700 dolarlı fiyat seviyelerinden 10.000 TL’ye kadar olan kredi paralarını Bitcoin’e yatıran yatırımcılar kredi geri ödeme faizi olan ortalama 600 TL’yi çıkardılar, ya da çıkarmak üzereler.

Ancak borç alarak özellikle de kredi alarak kripto para yatırımı yapmayı asla ama asla önermiyoruz. Genellikle bu şekilde yapan yatırımcılar daha kötü sonuçlar ile karşı karşıya kalarak zarar üzerine zarar edebiliyorlar. Sosyal medyada kredi alarak kar ettiğini ifade eden birçok kişi olsa da bu kişilere inanıp bu şekilde yatırım yapmak son derece risklidir ve önerilmemektedir.

Zaten riskli olan kripto para piyasasındaki yatırımınızı daha fazla riske sokmayın.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları