Haberler

Birleşik Krallık’ta Kripto Para Borsaları Yasaları İnceliyor

Birleşik Krallık'ta kripto para borsaları Brexit için önlerinde mevcut olan 11 aylık süre içerisinde neler olacağını inceliyor.

Brexit yani AB’den kesin bir şekilde ayrılık kararı onaylandı ve 12 ay içerisinde Birleşik Krallık tamamen AB’den bağımsız olarak hareket etmiş olacak. AB’ye bağlı olduğu için AB kararlarını uygulamak zorunda olan Birleşik Krallık, 12 ay içerisinde ise artık AB kararlarına bakmadan adımlar atabilecek ve bu konuda atacak olduğu adımlar sayesinde ülke daha fazla kazanç elde edebilecek, daha farklı kararlar verebilecek ve daha farklı savunma stratejileri uygulayabilecek. Elindeki askeri güç ve nükleer güç hesaba katıldığında Birleşik Krallık bu yönüyle savunma alanında daha iyi adımlar atacak olsa bile, ekonomi söz konusu olunca şirketler şimdiden soru işaretleri yaşamaya başladı.

Kripto para borsaları 12 ay içerisinde borsalarda nasıl düzenlemeler yapılması gerektiği, AB vatandaşlarının borsaya erişimi gibi konularda müşteri sözleşmelerini değiştirmeleri gerekecek.  Bu sebeple şimdiden kripto para birimi borsalarının hazırlıklara başladığı biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu