Haberler

Bisq Kullanıcıları Panikle Bekliyor: Ne Zaman İşlem Yapılacak?

Bisq 24 saat içerisinde birçok ihlal ile karşılaştı.

İşlemleri %100 oranında durduran Bisq borsasından 24 saat içerisinde sadece 1 kez duyuru yapıldı. Bir sonraki duyuruya kadar işlemlerin durmuş olduğu kripto para borsasında hesabı mevcut olan yatırımcılar ise akıllarında soru işaretleri ile baş başa kaldılar.

Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin güvenilir olduğunu bilerek hareket eden yatırımcılar, beklemedikleri yerden darbe aldılar. Bisq kripto para birimi borsasının hacklenmesi sonrasında 250 bin dolara yakın kayıp bulunduğu belirtilirken, yatırımcılar paralarını geri alıp alamayacakları hakkında soru işaretlerine yanıt arar durumdalar.

Bitcoin fiyatında yaşanan fiyat yükselişinden sonra özellikle borsalara ilgi artmıştı. 2020 yılının ilk büyük hack vakalarından birisi Bisq’da olurken, kullanıcıların en büyük merakı borsada işlemlerin yeniden ne zaman açılacak olduğu yönünde. Birçok Bisq kullanıcısı internet sayfasını şimdiden yoruma boğarak panik hallerini belli etmeye başlamış durumdalar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu