Haberler

Bitcoin 1 Hafta Öncesindeki Seviyesine Geri Döndü: 7.550 Dolar

Bitcoin fiyatlarında yaşanan kriz durumu bir süredir tartışma konusu. Türkiye’de kullanıcıların fiyatların düşmesi ile ilgili olumsuz bir algı içerisinde oldukları belirlenirken, kullanıcıların beklentisinin yeniden yükseliş yönünde olduğu ve kazançların daha fazla artması yönünde. Kullanıcıların kripto paralar ile ilgili düşünceleri ise Bitcoin’in bu hafta 7 günlük süreçte eski seviyesinden bugün itibari ile aynı seviyeye gelmesi ve 7.550 dolar olarak değer kazanması sonucunda istikrarlı bir yükselişin habercisi olabilecek olduğu yönünde.

İtalya ekonomisinin batmaya başlaması ve Avrupa Birliği tarafından ortak olunmasına rağmen Euro ile ilgili yapılan açıklamalar, İtalya’nın verdiği güvensizlik etkilerinin Bitcoin’in yükselmesini sağlayan etkenlerin başında olduğu ifade ediliyor.

Bitcoin Ne Zaman 13.000 Dolar Olacak?

Bitcoin’in ne zaman 13.000 dolar seviyesine tekrar yükselecek olduğu ile ilgili şu aşamada tahmin edebilmek fazlası ile zor ve güç. Geçmişte 20.000 dolar sınırına kadar yükselen Bitcoin bugün henüz 7.550 dolar sınırına dahi zor  gelebiliyor. Bu durumu tersine döndürmek ise yatırımcı sayısının ve yatırımların oranlarının daha fazla artmasına ve siyasi olarak desteklere bağlı bir etken olarak gösteriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu