BitcoinHaberler

“Bitcoin 100.000$’ı Görecek”

"Bitcoin her yerde olacak."

Bitcoin’in 2021 yılı içerisinde yeni bir zirve görüp göremeyeceği konusunda farklı fikirler var. ZB.com CEO’su Omar Chen Bitcoin’in 2021 yılında 100.000$’a çıkacağını düşünenler arasında. Cryptogeek’e konuşan Chen, Bitcoin pazarına ilişkin düşüncelerini aktardı.

Bitcoin’in 30.000$’ın altına düşmesiyle riskin büyük kısmını fiyatladığını ifade eden Chen, fiyatın dibi gördüğünü düşünüyor. Chen Bitcoin’in arzının sınırlı oluşunun ve enflasyon karşısında oluşturduğu koruma kalkanının onu çekici kılmaya devam ettiğini söylüyor.

“2017/2018 boğa piyasası sona erdikten sonra uzun bir ayı piyasası dönemi gördük. Buna rağmen Bitcoin’e olan ilgi azalmadı. Son dönemde Bitcoin ile birlikte pazarın geneline büyük bir ilgi olduğunu görüyoruz. Piyasaya yeni yatırımcı girişi her şartta devam ediyor. “

Bitcoin’i 90’ların internetine benzeten CEO, “başlarda internette de kabullenme yavaştı. Bu modele göre önümüzdeki 2-3 yıl içerisinde pazarda 100 milyon yeni kullanıcı görebiliriz.” dedi.

“2025 yılı Bitcoin için her yerde olma yılı olacak. Önümüzdeki 2-3 yıl içerisinde ana temamız kurumsallaşma ve egemen kurumların piyasaya girişi olacak.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu