Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 100 Dolar Geriledi

Bitcoin 100 Dolar Geriledi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatı 100 dolar gerileyerek 8.640 dolara kadar düştü. Bir süredir yatırımcıların tepkisi ile karşı karşıya kalsa bile yatırımcılardan talep gören kripto paranın değeri son zamanlarda tartışma konusu. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin değeri konusunda bazı dönemlerde yükseliş, bazı dönemlerde ise düşüş olmasını normal karşılıyor. Bitcoin’in fiyatının yükselmeye devam edebileceğini belirten analistlere kalırsa 100 dolarlık düşüşten korkmamak ve yatırımları artırmak gerekiyor.

Kar satışlarının devam ediyor olmasının fiyatların artmasında büyük rolü olduğunu, fiyatların artmasını engelleyen en önemli nedenlerden birisinin bu nedenden dolayı olduğu belirtiliyor. Kripto para birimleri ile ilgili yapılan çalışmalarda yine birçok kripto para yatırımcısı son dönemde düşüşlerin ve devam eden artışların olduğunu, bu konuda kendilerinin kripto para yatırımı ile ilgili olarak düşündüğünün yükselişten yana devam edecek olduğunu belirtiyorlar. Bitcoin fiyatının yükselmeye devam etmesi için yine kripto para yatırımcılarının bir süre boyunca beklemesi gerekebilir.

100 dolar düşüş az bir düşüş olsa da bazen zincirleme düşüşlere sebep olabiliyor ve bu düşüşler 100 doları 1.000 dolara kadar bir domino taşı etkisi ile sürükleyebiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları