Bitcoin

Bitcoin 11.200 Dolar

Bitcoin fiyatında 800 dolar kayıp yaşandı.

Dün gece saatlerinde 12.070 dolar seviyesine yükselen Bitcoin bugün ise tekrar düşüş yaşadı. Kripto para biriminin son dönemde yaşanan kritik düşüşlerinden dolayı milyonlarca dolar değerinde kayıplar gündemde. Bitcoin fiyatı giderek düşüş eğilimini hızlandırmakta kararlı iken, yatırımcılar bu dönemde yaşanan düşüşlerin ne zaman son bulacak olduğunu ve bu düşüşlerden dolayı ettikleri büyük zararın ne zaman geri dönüş olarak kendilerine kazandıracak olduğunu soruyor. Bitcoin yatırımcılarının kısa süre içerisinde çok ciddi kazanç elde etmesi beklenmese de kısa vadede 20 bin dolara doğru gidiş olması ve bunun sonucunda yine yatırımcıların kazanacak olduğu ifade ediliyor.

Bitcoin düşüşünün ne kadar devam edeceği konusunda yatırımcılar ve Bitcoin analistleri kesin bir tarih bilmiyor. Ancak kısa süre içerisinde fiyatın balinaların yeni destekleri ile birlikte yatırımcılarında alımlara en düşük seviyelerden tekrar yanaşması sonrasında yükseliş başlaması mümkün.

Milyonlarca Bitcoin sahibi kısa vadede beklentilerinin tekrar gerçekleşecek olduğunu düşünüyor ve fiyatların artmasını bekliyor. 11.200 dolardan 10.000 dolara düşüş olup olmayacağı da yatırımcıların korktuğu bir konu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu