Kripto Para

Bitcoin Kullanılarak Trilyonlarca Dolar Para Transfer Edildi!

Bitcoin direkt ve dolaylı olarak insanlar tarafından 2008 yılından itibaren kullanılmaya başladı ve bugün 11 trilyon dolarlık işlem yapıldığı açıklandı.

PlanB tarafından Bitcoin kullanılarak bugüne kadar 11 trilyon dolar değerinde bir para transferi yapıldığı ve para transferinin giderek daha fazla artmaya devam ettiği belirtildi. Bitcoin ile bugüne kadar aradan geçen süre içerisinde 11 trilyon dolar değerinde para transfer edilmiş olması aslında büyük bir para transferi olduğuna işaret ediyor.

Bitcoin kullanıcıları yakın zamana kadar yapacak oldukları para transferlerini banka ile yapıyordu ve komisyon ödemeleri çok daha yüksek oluyordu. Bunu engellemek için ise artık daha fazla kripto para birimi yatırımcısı karşı ödeme gönderilecek kişiye Bitcoin kullanmasını öneriyor ve bu sebeple de daha fazla kripto para birimi sahibi Bitcoin ile ödeme yapmış oluyor.

Bitcoin para transferi İçin çok İyi!

Bitcoin para transferi için oldukça fazla kullanılırken yatırımcılar kripto para birimi satın almak ve satış yapmak konusunda bazı soru işaretlerine yanıt arıyorlar. Henüz çok sayıda kripto para birimi yatırımcısı Bitcoin ile para transferi yapmak konusunda kendisine güvenemezken bazı yatırımcılar ise para transferi yapmayı maalesef ki henüz bilemiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu