Bitcoin

Bitcoin 20.000 Dolar Rekorunu Ne Zaman Kırabilir?

Nexo

Bitcoin ile ilgili olarak ne kadar fazla yükselecek olduğu ve yeni rekorunu ne kadar zamanda kıracak olduğuna dair bir süredir tartışma yaşanıyor. Kripto para analistleri ve yorumcularına göre gelecek birkaç aylık süreçte yeni 20.000 dolar rekorunun kırılabilecek olduğu, ancak henüz şu aşamada bu rekorun hangi ay veya hangi gün kırılacak olduğuna dair en ufak bir tahmin yapılamadığı belirtilmekte.

Bazı yatırımcılar ellerinde bulunan kripto paraları yatırımlarının değerinin artmasına ve zaman zaman azalmasına rağmen yeni rekor gelmeden satmayacak olduklarını ifade ederken, Bitcoin’de 20.000 dolar rekorunun bir daha kırılıp kırılmaması konusunda henüz hiçbir kimse tarafından garanti verilemez. Sadece tahminler ve iddialara dayalı olarak gelecek aylarda yeni rekorlar kırılabilecek olduğu tahmin edilirken, bu senenin son aylarında 25.000 dolar seviyesine çıkmasının önünde bir engelin şu aşamada olmadığı belirtiliyor.

Bitcoin Rekorunu Bu Sene Kırabilir

Bitcoin rekorunun bu sene kırılıp kırılmayacak olduğu konusunda henüz daha tam bir şekilde tahmin etmek çok zor olmasına rağmen gelecek aylarda ne kadarlık bir artış olacak olduğu büyük merak konusu.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı