Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 20.000 Dolar Rekorunu Ne Zaman Kırabilir?

Bitcoin 20.000 Dolar Rekorunu Ne Zaman Kırabilir?

Takip et

Bitcoin ile ilgili olarak ne kadar fazla yükselecek olduğu ve yeni rekorunu ne kadar zamanda kıracak olduğuna dair bir süredir tartışma yaşanıyor. Kripto para analistleri ve yorumcularına göre gelecek birkaç aylık süreçte yeni 20.000 dolar rekorunun kırılabilecek olduğu, ancak henüz şu aşamada bu rekorun hangi ay veya hangi gün kırılacak olduğuna dair en ufak bir tahmin yapılamadığı belirtilmekte.

Bazı yatırımcılar ellerinde bulunan kripto paraları yatırımlarının değerinin artmasına ve zaman zaman azalmasına rağmen yeni rekor gelmeden satmayacak olduklarını ifade ederken, Bitcoin’de 20.000 dolar rekorunun bir daha kırılıp kırılmaması konusunda henüz hiçbir kimse tarafından garanti verilemez. Sadece tahminler ve iddialara dayalı olarak gelecek aylarda yeni rekorlar kırılabilecek olduğu tahmin edilirken, bu senenin son aylarında 25.000 dolar seviyesine çıkmasının önünde bir engelin şu aşamada olmadığı belirtiliyor.

Bitcoin Rekorunu Bu Sene Kırabilir

Bitcoin rekorunun bu sene kırılıp kırılmayacak olduğu konusunda henüz daha tam bir şekilde tahmin etmek çok zor olmasına rağmen gelecek aylarda ne kadarlık bir artış olacak olduğu büyük merak konusu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları