binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerBitcoin 200 Dolar Düştü, Yatırımcılar Endişeli

Bitcoin 200 Dolar Düştü, Yatırımcılar Endişeli

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin’de 200 dolar daha düşüş yaşanması yatırımcıları çileden çıkardı. Yatırımlarının bir süredir değer kazanamadığını belirten birçok yatırımcı bu alanda kendilerine kazanç vaat eden Bitcoin ile ilgili olarak artık olumsuz düşünmeye başladıklarını ifade ederken, bazı yatırımcıların 200 dolar yaşanan düşüş sonrasında zarar etmeyi göze alamadıkları ve satış işlemleri ile birlikte kripto paralardan yatırımlarını çektiği öğrenildi.

Beklentilerin bu hafta ve geçtiğimiz 2 haftadır yükseliş yönünde olmasına rağmen sadece 2500 dolar kadar artan ve hemen sonrasında 7500 dolar seviyesine kadar gerileyen Bitcoin‘in 200 dolarlık düşüşü yatırımcıların korku ve panik ile hareket etmesine sebep oldu.

Yatırımcı Kazanmak İstiyor

Yatırımcıların asıl amacı kazanmak olurken, bu durum gerçek olmayınca hemen geri adım atılmıyor ama bir süredir kazanç olmaması durumu dolayısı ile yatırımcının Bitcoin varlıklarını satması normal ve beklenen bir gelişme olarak gösteriliyor. Kripto paralarda düşüş sürer mi? Diye sorulacak olursa bu düşüşün durmasının şu aşamada beklenmediği, aksine 6500 dolar seviyesine kadar düşüş olabileceğini bekleyen analistler olduğunu görmek ve duymak yatırımcıların panik havasını daha da fazla arttırıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail