Haberler

“Bitcoin 2025 Yılında Hemen Hemen 1 Milyon Dolar Olacak”

Real Vision'ın kurucusu ve CEO'su Raoul Pal açıkladı.

Real Vision’ın kurucusu ve CEO’su Raoul Pal, geçtiğimiz hafta Stansberry Research ile yaptığı bir röportajda önemli açıklamalarda bulundu. Lider kripto para biriminin önümüzdeki 5 sene içerisinde 1 milyon doları göreceğine değinen Pal, “Bitcoin’in gelecek 5 yıl içerisinde daha iyi gelişmeler altında yükseleceğini düşünenlerdenim. 2025 yılında 1 milyon dolar olabileceğini düşünüyorum, hemen hemen 1 milyon doları görecektir.” açıklamasında bulundu.

ABD ve AB üyesi çok sayıda ülkenin 2024 yılına kadar kripto paraları düzenlemesi bekleniyor ve bu durumun 2025 yılında çok daha fazla yükselişlere zemin hazırlayabileceği tahmin ediliyor.

Bitcoin Hakkında İddialı Tahmin

Pal’ın tahmini iddialı olmasına rağmen bazı analistlerde benzer görüşteler. 2025 yılında lider kripto para biriminin 1 milyon doları aşabileceğine dair tahminlerde bulunanlar bile var. Ancak çoğu analist en fazla 500.000 dolar seviyesine yükseliş olabileceği görüşü bildiriyor ve çoğu 100.000 doların altında tahminlerde bulunuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu