Bitcoin

Bitcoin 3.285 Dolara Geriledi!

Bitcoin dip fiyat aramaya devam ediyor.

Bitcoin fiyatı sabah saatlerinden birkaç saat sonra 3.000 dolar seviyesine yakınlaştı. 3.000 dolar seviyesinin altına düşüp düşmeyecek olduğu sürekli konu olan ancak herkesin yanıt aradığı bir soru olmasına rağmen henüz yanıt bulamayan Bitcoin, kripto para sahiplerinin 3.285 dolara gerilemesi ile ”endişe” etmelerine sebep oldu. Bitcoin fiyatındaki yaşanan düşüşlerin nedeni hakkında bu düşüşün ardından yorum yapan yatırımcılar ise piyasa şartlarının sürekli olarak değiştiğini ve bu koşullarda yıl sonu rekor beklentilerinin gerçek olmasının imkansız olduğunu değerlendirdiler. Yatırımcılar, yıl sonuna kadar fiyatın daha fazla düşecek olduğunu düşündüklerini ifade ederken, piyasa koşullarında yaşanan ayı piyasasının etkisinin uzun sürmesini beklediklerini belirttiler.

Bitcoin Düşüyor!

Bitcoin 3.285 dolara kadar düşmesi sonrasında fiyatının ne kadar daha düşecek olduğu merak konusu oldu. Bitcoin fiyatındaki düşüşlerin nedeni ve gelişmeler devam ederken, gün içerisinde fiyatın 3.300 dolar bandının altına gerilemesinden dolayı dip fiyat arayışının 3.300 dolar seviyesinin altında olacak olduğu değerlendirildi. Bitcoin fiyatındaki düşüşlerin en büyük sebeplerinden birisi olarak yatırımcıların panik satışları ve büyük yatırımcıların spekülasyonları ”sebep” olarak gösterilmekte.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box