Bitcoin

Bitcoin 3.340 Dolar!

Bitcoin fiyatındaki değişim düşüş yönünde devam ediyor.

Bitcoin beklenenden daha fazla düşüş yaşadı ve 3.500 dolar seviyesinin hemen ardından 3.340 dolar seviyesine düştü. Bir süredir düşmesi beklenen ancak ne zaman düşecek olduğu konusunda merak uyandıran Bitcoin, gün içerisinde yaşadığı 400 dolarlık düşüş sonrasında ise 3.340 dolar seviyesine düşmüş oldu. 24 saat önceden düşecek olduğunu hissettirmeye başlayan kripto para birimi Bitcoin, 3.340 dolar seviyesine düşerken, beraberinde diğer kripto para birimlerini de getirdi. Bitcoin Cash hard forkuna bağlı olduğundan öte artık yatırımcılar ve piyasa ortamındaki yaşananlar dolayısı ile düştüğü tahmin edilen Bitcoin’in bugün yaşamış olduğu düşüşlerin etkisinin çok fazla olduğu ve gelecek günlerde fiyat düşüşlerinin devam etmesi durumunda yatırımcılar açısından daha fazla satış sonucu 1.000 dolarlık dip fiyat beklentisine de gerileyebilecek olduğu tartışması başladı.

Bitcoin 3.000 Dolar Olacak Mı?

Bitcoin fiyatındaki bir sonraki hedef olan 3.000 dolar hedefi ise henüz daha gerçekleşmedi. Bugün 3.340 dolar seviyesinden 3.000 dolara düşebilecek olduğu endişesi yaşatan kripto para biriminin gelecek 3 hafta içerisinde ise 2.500 dolar ve daha düşük fiyata düşmeyecek olduğunun bir hiçbir garantisi yok.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu