Bitcoin

Bitcoin 3.700 Dolara Geriledi, 3.000’e Yakın Adım

Bitcoin tekrar geriledi.

Bitcoin fiyatındaki düşüşlerde 300 dolar daha eksildi. 4.000 doları tekrar görmesinin ardından 3.700 dolara gerileyen kripto para biriminin yaşadığı gerileme yatırımcılarına ise zorlu günler yaşatmayı sürdürüyor. Bitcoin Cash hard forkuna bağlı ve belirsizliklere bağlı olduğu her gün tekrar edilen düşüşlerin nedeni ile ilgili olarak yapılan açıklamaların dışında ne zaman yükselecek olduğuna dair umutla bekleyen yatırımcılar, 4.000 dolar seviyesinin tekrar altının görülmesinin ile birlikte düşüşlerin uzun sürebileceğini düşünmeye başladı.

Bitcoin 4.000 dolar seviyesinden aşağı düşünce 3.000 dolar olabileceği ve yeni sınır beklentisinin 3.500 dolar değil, artık 3.000 dolar olduğunu düşünüyorlar.

Bitcoin düşecek mi?

Bitcoin 3.000 dolar seviyesine kadar düşmesi bekleniyor. Yatırımcıların elindeki kripto paraları bu süreçte tutup tutmayacak oldukları ve nasıl karar verecek olduklarına bağlı olarak düzgün kararlar alarak yatırımlarını olabildiğince değerli korumaları ve düşüşleri iyi takip ederek olası düşüşlerden en az oranda etkilenmeye ve kurtuluş yolunu kendi kendilerine belirlemeleri öneriliyor. Bitcoin düşüşünün 3.000 dolar sınırından sonra ne olacağını ise belirli bir süre zamandan sonra analistlerin açıklamaları belirleyecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu