Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 3.750 Dolara Geriledi, Panik Satış Gerekli Mi?

Bitcoin 3.750 Dolara Geriledi, Panik Satış Gerekli Mi?

Takip et

Bitcoin fiyatının 3.750 dolar seviyesine gerilemesi sonrasında kripto para sahipleri panik satış yapılıp yapılmaması gerektiğini düşünmeye başladı. Bir süre önce kripto para fiyatlarındaki düşüşlerin 4.000 dolar ve üzerini gören Bitcoin dolayısı ile eskide kaldığını düşünenler bugün tekrar kripto para fiyatlarındaki düşüşlerin devam edip etmeyecek olduğunu düşünmeye ve sorgulamaya başladılar Bitcoin Cash hard forkundan hemen sonra başlayan düşüşlerin ne kadar süreceğine yönelik tahminler 2019 yılı yaz ayına kadar devam edebilecek olduğu yönünde iken, yatırımcılar bu yıl sonunda 4.000 dolar seviyesi aşılamaz ise gelecek sene çok daha kötü olayların yaşanabilecek olduğunu düşündüklerini ifade ettiler.

Bitcoin Fiyatı Düşüyor

Bitcoin fiyatındaki düşüşlerin sürmeye devam ettiği sürece durdurulamaz olabileceği ve her düşüşün beraberinde daha büyük problemler getirdiği belirtiliyor. Kripto para sahiplerinin bu gibi düşüşler süresince ise yatırımlarını satması önerilmiyor ve bir süre beklemenin en doğru yöntem ve yol olacak olduğu belirtiliyor. Panik satışlar dolayısı ile 2018 yılında milyarlarca dolarlık bir kayıp yaşandığı ve piyasa hacmine büyük etkisi olduğu biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları