Kripto Para

Bitcoin 4.000 Dolar Direncini Kıramayacak Mı?

Bitcoin fiyatı yükselecek mi?

Bitcoin hakkında iddialar 4.000 dolar direncini kırıp kıramayacak olduğu yönünde. Kripto para birimlerinin geleceği hakkında iddialar 4.000 dolar direncini kıracak olduğu yönünde. Henüz kesin olmasa da Bitcoin hakkında iddialar gelecek 7 gün içerisinde 5.000 doları görebilecek olduğuna dair ve bazı analistler buna inandıklarını, 5.000 doları görecek olduğunu düşündüklerini ifade ediyorlar. Kripto para birimlerinin geleceği hakkında henüz ayı piyasasının sona erip ermeyecek olduğu ve piyasa hacmi ile piyasa fiyatının artıp artmayacak olduğu konusu merak ediliyor.

Bitcoin fiyatının 4.000 dolar olup olmayacak olduğu ile ilgili kripto para sahipleri henüz kısa vadede 4.000 dolar direncinin geçerek, ayı piyasasının sona erip ermeyecek olduğu hakkında merak mevcut. Yatırımcılar, kripto para sahibi olarak 4.000 dolar direncinin geçilmesi ve ayı piyasasının son bulması ile kripto para piyasasının kendi eski güzel zamanlarına geri dönebilecek olduğunu düşünüyor. Bitcoin fiyatının yükselmesi için ise yatırımcılar kısa vadede neler olacak olduğunu bilemediklerini, piyasa fiyatını takip ettiklerini belirtiyorlar.

Kripto para birimlerinin fiyatının yükselmesi için yapılması gereken ise piyasa fiyatının Bitcoin için önce 4.000 dolar sınırını geçmesi, sonrasında ise fiyatların yükselmesi için ayı piyasasının bitmesi ile oluşacak alım talepleri ile Bitcoin fiyatına dikkat edilmesi gerekiyor.

Bitcoin fiyatının yükselmesi için yatırımcıların uzun vadeli planlarında ise değişiklik yapmasına gerek görülmüyor. Uzun vadede kripto para fiyatlarının yükselmesi, ayı piyasasının son bulması için ise en az birkaç ay gerekebilecek olduğu iddia ediliyor.

Yatırımcılar, kripto paralara sahip oldukları için pişman olmak istemediklerinden dolayı piyasa fiyatını iyi takip ettiklerini, diğer yatırımcılarında kripto para birimleri konusunda dikkatli olarak piyasa fiyatını takip etmesi gerektiğini düşünüyorlar. Bitcoin fiyatının kısa vadede ne kadar artacak olduğu ise merak konusu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu