Bitcoin

Bitcoin 4.200 Dolar Seviyesini Aştı!

Bitcoin bekleneni vermeye başladı.

Bitcoin fiyatındaki gelişmeler sürerken, yatırımcıların bir kısmının alım talebini daha fazla arttırması sonucunda dengelenme süreci daha fazla iyileşti. Kripto para borsaları tarafından manipülasyon yapıldığı iddialarının ortaya çıkması sonrasında hükümetlerin kendi işlemlerini araştırmasından korkarak hileli işlemlerde geri adım attıkları iddia edilen kripto para borsalarının da bu işlemlerde geri adım atmasının Bitcoin fiyatı üzerinde etkili olan fiyat artışlarını sağlayan etkenlerden sadece bir tanesi olduğu belirtildi.

Bitcoin yükselecek!

Bitcoin 4.200 dolar seviyesini aşması ile 4.000 dolar seviyesinde dengelendiğini gösterdi. 4.000 dolar seviyesi kripto para fiyatlarının tamamı için en önemli seviyelerden bir tanesi olduğundan dolayı yatırımcıların, kripto paralar ile ilgili olarak gösterecek oldukları her ayrı ilgi ve her alımda fiyatların yükselmesine yönelik artışlar olabilecek.

Bitcoin bazı borsalarda 4.300 dolar seviyesine yakın seyrederken, en düşük ise 4.200 dolar seviyesinde seyrediyor. Henüz fiyatlar oynak olsa da dengelenme sürecinin 4.000 dolar ve üzerinde olmasından dolayı yatırımcılar açısından sürecin çok olumlu olabilecek olduğu yükselişlerin aynı hızda daha da fazla hızlanarak devam edebilecek olduğu tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu