Bitcoin

Bitcoin 4.200 Dolara Yükseldi

Bitcoin fiyatı yükselmeye başladı.

Bitcoin fiyatı son haftaların en iyi fiyat artışını bugün gördü. Bitcoin Cash hard forkundan sonraki düşüşlerin sürmesi ve devam eden düşüşler kapsamında yatırımcıların fiyat düşüşlerinin 3.500 dolara dayanması ile birlikte yaşadıkları endişe dolu süreç bugün sona erdiğini hissettirmeye başladı. Bitcoin fiyatındaki değişimlerin yükselmesi ve tekrar eski günlerine geri dönecek olduğuna yönelik beklentiler yaratması yatırımcılar tarafından beklentilerin yükselmesine ve tekrar yatırım oranlarının artmasına yönelik adımlar atmalarına yardımcı oldu.

Bitcoin fiyatındaki değişim son 24 saat içerisinde %7 oranında değer kazanırken, geçtiğimiz 24 saat içerisinde ise değer kazancı %13.48 seviyesini görmüş ve bu seviyeyi görmesinin ardından yatırımcıların tekrar yükseliş beklentilerinin artması ile son bulmuştu.

Bitcoin yükseliyor, diğerleri takip ediyor

Bitcoin fiyatı yükselmeye devam ettikçe diğer kripto para birimlerinin fiyatı da sürekli olarak yükselmeye başlıyor. Yatırımcıların fiyat beklentilerinin yıl sonunda çok daha fazla olması ve 20.000 dolar rekorunun kırılacak olduğuna inananların sayısının yükselmesi ile birlikte yatırımcılar tekrar eski günlerine geri dönüş yapabilecek olduklarına inanıyor ve bu inançlarını henüz şimdilik kaybetmemiş görünüyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu