Bitcoin

Bitcoin 4.500 Dolara Mı Gerileyecek?

Bitcoin fiyatındaki mevcut değişimler sürekli artıyor.

Bitcoin fiyatının 4.500 dolara gerileyecek olduğuna yönelik iddialar artıyor. Kripto para sahiplerinin bir süredir bekledikleri fiyat yükselişlerinin bir türlü olmaması ve sürekli olarak beklenen rekor kırılacak zamanın gelmemesi piyasada daha büyük bir umutsuzluk yaşanmasına sebep oluyor. Bitcoin rekor kıracak mı? Sorularının art arda sorulmasına sebep olan piyasanın mevcut durumunun 4.500 dolara gerileyecek olduğu iddiaları ise son derece fazla tepki çekiyor.

4.500 dolar seviyesi kritik

4.500 dolar seviyesinin son derece kritik olduğu ve fiyatın düşecek olduğuna yönelik beklentilerin artması ise 1.000 doları bulabilecek gelişmelere sebep olabilecek olduğu değerlendiriliyor. Bitcoin Cash hard forkunun dışında Bitcoin fiyatının son derece fazla önemli olmasına bağlı olarak piyasanın düşüşler yaşaması yatırımcılar açısından kritik olarak görülüyor. 4.500 dolara gerileme olmasına 600 dolar kadar aralık kalmasının da yatırımcılar üzerinde olan mevcut ”düşüş” baskısını daha fazla arttırdığı tespitlerinin doğruluğunu göstermekte.

*Bitcoin 4.500 dolara geriler ise 1.000 dolarlık düşüşler halinde 1.000 dolar seviyesine düşmesine yönelik tahminler piyasanın en büyük kaybının 4.500 dolar seviyesine düşüş olursa olabilecek olduğunu gösteriyor. Bitcoin yıl sonu rekor beklentisi ortalaması ise 13.00 dolar düzeyinde.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu