Kripto HaberleriBitcoin"Bitcoin 4000 Dolar Seviyelerini Görebilir"

“Bitcoin 4000 Dolar Seviyelerini Görebilir”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bloomberg Intelligence analisti Mike McGlone, Bitcoin’in bu sert hareketleri üzerine bir açıklamada bulundu.

McGlone açıklamasında, “Bitcoin ETF başvurusu nedeniyle fiyatı pompalanmıştı. Gelen olumsuz haber ile bu pompalamanın düzeltmeye uğradığını görüyoruz. Bu dalgalanmalar geçen yılın ortalamsı olan 4000 dolar seviyelerini görmeden durmayacak gibi gözüküyor.” şeklinde konuştu.

Bilindiği gibi bu hafta kripto paralar için çok kanlı geçti. İlk 20 içerisinde olan coinlerin hemen hemen hepsi bu seneki diplerini gördü. Bitcoin de bu seneki 5700 dolarlık dibine yaklaşarak 6100 dolar seviyelerinden sekti. Dün gece itibari ile 6600 dolar seviyelerine kadar yükseliş gösteren Bitcoin fiyatı an itibarı ile 6500 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Bu senenin Ocak ayında 830 milyar dolar seviyelerinde olan kripto para piyasa hacmi bugün 4 kat gerileyerek 226 milyar dolar seviyelerinde. Bu senenin en düşük hacmini bu hafta gören kripto para piyasaları, bu dalgalanma döneminde birçok yatırımcıyı kaybetmiş durumda.

Bunun yanı sıra bir çok analist dibi gören bu seviyelerin büyük yatırımcılar için fırsat olduğunu ve yakın bir zamanda ciddi hacim artışlarıyla beraber fiyatlarda artışlar olacağını öngörüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları