Kripto Para

Bitcoin 5.000 Dolara Düştü!

5.000 dolar tekrar geri döndü.

Bitcoin fiyatının tekrar 5.000 dolara düşmesi sonrasında kripto para yatırımcıları ne olduğunu anlamadan yatırımlarını satmaya başladı. Bitcoin, son zamanların en büyük düşüşlerinden birisini gerçekleştirdi ve kripto para piyasalarında büyük bir değişim oldu. Bitcoin fiyatının düşmesi ile birlikte kripto para piyasalarında değişim yaşanmaya başladı. Bitcoin fiyatı kısa vadede en yüksek seviyesini dün gece saatlerinde gördü ve 5.400 dolara ulaştı.

Bitcoin fiyatının 5.400 dolara yükselmesinden bugün tekrar 5.000 dolara düşmesi yatırımcılara piyasada güvensizlik yaydı. Bitcoin 5.000 dolara düşmesinden sonra Bitcoin’lerini satan kişilerin sayısı büyük oranda artarken, yatırımcılar piyasa hacminin 17x milyar dolar seviyesine düşmesininde satış sürecinde rolü olduğunu düşünüyor.

Bitcoin fiyatının yükselmesinin beklendiği yerde düşmesi kripto para piyasalarında tüm kripto paraların hepsinde düşüş yaşandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu