Bitcoin

Bitcoin 5.000 Doların Altına Geriledi

Bitcoin fiyatında düşüş yaşandı.

Bitcoin fiyatı kısa vadede yükselirken, yatırımcılar son 1 gün içerisinde ise 100 dolarlık bir düşüş ile karşı karşıya kaldı. Bitcoin fiyatının bir süredir yükselmesine alışan kripto para yatırımcıları bir anlık düşüş sonrasında neden 100 dolar düşüş olduğunu merak ederken, kripto para sahipleri yakın zamanda tekrar 100 doların yükseliş ile daha fazla kazanmayı bekliyor.

Bitcoin fiyatının yükselmeye başlaması ve fiyat artışlarının yaşanması yatırımcılar için beklenen bir yükseliş değildi ancak yatırımcılar bir süre içerisinde büyük bir yükseliş elde ettiler.

Bitcoin fiyatındaki yükseliş 100 dolar düşüşle son bulmayacak olsa da 4.950 dolar seviyesine gerilemesi bazı yatırımcılarda tekrar düşüş endişesi yaşattı. Bitcoin’i yükselten faktörlerden birisi olarak kripto para birimlerine olan yoğun ilgi gösterilirken, bu ilginin arkasında yatan ise kripto para birimlerinin fiyatında %50 seviyesini geçen artışlar var.

Bitcoin fiyatındaki artışın arkasında yatan sebeplerden birisi olarak yatırımcıların ilgisi gösterilirken, 100 dolar düşüş pek fazla yatırımcı için önemli görülmüyor. Bitcoin son birkaç günde 600 dolardan daha fazla değer kazandı ve değeri yükselmeye devam edebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu