Haberler

Bitcoin 5.100 Doları Tekrar Geçti

BTC yükselişe geçti.

Bitcoin son 24 saatte 5.100 doları tekrar geçmeyi başararak 5.118 dolar seviyesine yükseldi. Kripto para piyasalarının en büyüğü olması ile adından söz ettirmeyi başaran Bitcoin, yatırımcıların 300 dolarlık kayıp sonrasında tepkisine maruz kalmış olsa da yatırımcılar piyasada tekrar fiyat ve hacim artışlarının olması durumunda geri Bitcoin yatırımına dönebilecek olduklarını ve bu konuda yatırım yapmak istediklerini ancak bu dönemde bunu yapmaya yönelik piyasalarda hareketlilik olmadığını açıkladı.

Piyasada hareketlilik olmadığı zamanlarda yatırım yapmak istemeyen kripto para sahipleri yatırımlarının herhangi bir değer kazanmayacak olduğundan ve kripto para piyasalarında büyük bir düşüş yaşanabilecek olduğu endişesi ile kripto para satın almak istemiyorlar. Bitcoin fiyatının yükselmesi hakkında kripto para yatırımcılarının beklentisi yakın zamanda piyasalarda yükseliş olmayacağı ancak uzun vadede yatırımcıların değeri yükselecek kripto para birimleri arasında ilk sırada Bitcoin’i bekliyor olmalarının piyasalarda olumlu bir karşılık bularak yatırımcılar için kripto paralara olan talebi artırabilir.

Bitcoin 5.118 dolar fiyata sahip olarak kripto paraların en iyisi ve en büyüğü olarak biliniyor, en çok hacme sahip olan kripto para olarak 1. sırada yer almış.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu