Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 5.300 Doların Üzerinde!

Bitcoin 5.300 Doların Üzerinde!

Takip et

Bitcoin fiyatı tekrar 5.300 dolara yakın. Bitcoin fiyatında beklenen artışlar son dönemde değer kazanımları ile birlikte artış gösterirken, kripto para birimleri hakkında yatırımcılar bir süredir yeni 5.000 dolar seviyesinden 6.000 dolar veya 6.600 dolar beklentisi içerisinde kaldılar.

Bitcoin fiyatındaki fiyat beklentisinin arkasında yatan en büyük sebeplerden bir tanesi olarak 5.418 doları görmesi oldu. Bitcoin 5.400 doları gördükten bir süre sonra beklentiler 6.000 dolar seviyesine kadar yükselmesi ve piyasa hacminin 100 milyar doları geçmesi yönünde olmuştu. Bitcoin fiyatındaki yükseliş beklentisi henüz 5.400 doların üzerini göremedi ancak kripto para fiyatlarında beklentiler yükseliş olmasından yana oldu.

Bitcoin’in yükselmesi için kripto paraların tamamında değerin artması gerekmiyor olsa bile altcoinlerin fiyatındaki yükselişlerin devam etmesi ile Bitcoin fiyatında da fiyat artışı olması bekleniyor.

Bitcoin fiyatı ne zaman yükselecek? Bitcoin fiyatındaki yükseliş beklentisinin ne zaman gerçek olacağı hakkında analistler net bir saat veya tarih dilimi veremiyor.

Bitcoin’i yükselmesi durumunda fiyatı 6.000 dolar ve 6.600 doları görebilir. Bunların önünde sadece fiyat ve pazar engeli var.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları