Bitcoin

Bitcoin 6.100 dolara yükseldi

Bitcoin fiyatında bugün sabah saatlerinden itibaren yeni değişimler yaşanıyor. Kripto para fiyatlarının rekor seviyede düştüğü bugün, gün içerisinde 6.000 dolar altını test eden Bitcoin, kripto paralar arasında en fazla kaybedenlerden oldu. 6.000 dolar altını test ettikten hemen sonra tekrar 6.100 dolar seviyesine yükselen Bitcoin fiyatının yatırımcılarına büyük bir kaos yaşattığı ve bu süreçte düşüşlerin etkisinin çok daha fazla olabilecek olduğu beklentisinin çok daha fazla yükseldiği gözlemlendi.

6.000 dolar sınırının altına gerilemesi dolayısı ile kritik bir seviyeye düşen BTC, daha sonra kendisini toparladı ve 6.050 dolar seviyesine kadar yükselerek yatırımcılarının korkusunu bir nebze geçirdi.

Tüm kripto paralar düştü

Tüm kripto paralarda beklenenden çok daha fazla düşüş yaşanması ve ani düşüşlerin etkisinin çok daha fazla olmasının birçok kripto para yatırımcısını da piyasadan uzaklaştırdığı ve kripto para sahiplerini derinden üzdüğü çok net görüldü. Bazı yatırımcılar bu düşüşlerin etkisinin 2.500 dolara kadar gidebilecek olduğu beklentisinin doğru olabilecek olduğunu açıkladı.

  • Bitcoin fiyatı tekrar 6.150 dolara kadar yükselirken, yatırımcılar bu seviyenin altına tekrar bir düşüş olması durumunda satışların daha fazla artacak olduğu görüşündeler.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu