Bitcoin

Bitcoin 6.300 doları geçebilecek mi?

Nexo

Bitcoin fiyatlarında son birkaç aydır yaşanan düzensizlik yatırımcıları yakından etkiledi. Milyarlarca dolarlık piyasa hacmi verileri anlık olarak düşüşler yaşamaya başladı ve bu düşüşlerin etkisi sonucunda Bitcoin tekrar piyasada %52 civarında piyasa hacmine sahip olarak yatırımcılarına hala 109 milyar dolarlık piyasa hacmi oranı ile güven vermeyi sürdürdü. Altcoin piyasa hacimlerinde yaşanan düşüşler güven sarsıcı iken, tüm piyasada yaşanan güvensizliğin etkisi hala devam ediyor.

Bitcoin için çanlar ise kripto para piyasası hacminden yana değil, fiyatlardan yana çalıyor. Bir süre önce 6.000 doların altına gerileyen ve tekrardan 6.300 dolar seviyesini geçen Bitcoin, bugün bu saatlerde 6.300 doların çok az üzerinde seyrediyor ve bu seviyenin psikolojik açıdan 8.300 dolar ve 7.300 dolar vakaları dolayısı ile oldukça fazla önemli olduğu belirtiliyor.

Düşerse sonuçları kötü olabilir

BTC‘nin mevcut 6.300 dolar seviyesinin altına düşmesi durumunda sonuçlarının kötü olabilecek olduğu beklentisi sürerken, yatırımcıların bu verileri iyi takip etmesi ve sonuçlarından emin olmayacak veya olamadıkları adımlar atmak ve satış yapmak konusunda daha dikkatli davranması ve piyasa verilerini izlemesi gerekiyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı