binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 6.400 Dolar Altına Gerileyebilir İddiası

Bitcoin 6.400 Dolar Altına Gerileyebilir İddiası

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin hakkında ortaya atılan iddialar fiyatın tekrar 6.400 dolar altına gerileyebilecek olduğu yönünde. Kripto paraların birkaç günlük yükselişi yatırımcıları memnun edip tekrar sisteme geri çekerken, son açıklamalar yatırımcıları fazlası ile üzecek cinsten olmuş durumda. Merkezi olmayan kripto paralar konusunda tüm dünyada büyük bir merak hakim iken son dönemde yatırımcılarında sayısının artması ile birlikte bu türden bir düşüş ciddi etkiler yaşatabilir.

Yatırımcıların güvenini sarsabilecek olan bu düşüşlerin etkisi kalıcı olmasa bile mevcut büyük yatırımcıları dahi üzebilecek türden olabilecek olduğundan dolayı zaten güveni sarsılmış olan yatırımcıların daha da fazla güven sorunu yaşamalarına neden olabilir.

Bitcoin Alanlar Kaybetmeye Hazır Olmalı

Bazı ülkelerin Bitcoin ile ilgili kategori bazlı medya (haber siteleri) sürekli olumlu haberler gösterilerek olumsuz haberlerin geri planda bırakılması, kripto paraların en güçlü para birimi olarak gösterilmesi bu alan hakkında bilgisi olmayan kişilerin piyasaya girmesine ve büyük kayıplar yaşamasına neden olabiliyor. Hali ile 6.400 dolar altına düşebilecek olduğu ifade edilen Bitcoin’e bu sıralar dikkatli yaklaşmakta fayda var.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail