coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 6.400 dolar fiyat bandına yükseldi

Bitcoin 6.400 dolar fiyat bandına yükseldi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatında yaşanan son gelişmeler piyasada yatırımcıların daha fazla endişe ve korku içerisinde kalmasına neden oluyor. Kripto para fiyatlarında yaşanan düşüşlerin ardı ardına gelmesi ve yükseliş yaşanmaması dolayısı ile kripto para sahiplerini üzen haberlerde bir o kadar ardı ardına yayınlanıyor.

6.000 dolar fiyat bandına kadar gerileyen ve 4.500 dolara düşecek olduğuna neredeyse kesin gözüyle bakılan Bitcoin’in bugün biraz artış ile 6.400 dolar fiyat bandına yükselmesi yatırımcıları memnun eden gelişmelerden sadece bir tanesi oldu.

Kritik eşikte!

Bitcoin fiyatı kritik eşikte olmasının nedeni 5.000 dolara kadar gerilemesi endişesi. Eğer ki 400 dolarlık kayıp yaşanırken 5.9xx dolar seviyesi görülecek olması ve bunun arkasından 4.500 dolar ve daha da arkasından 2.500 dolar fiyat bandına düşülebilmesinin mümkün olabilecek olduğu korkusu hakim. Yatırımcıların bu dönemde yatırımları ile ilgili doğru karar vermesi kar ve karlılık adına büyük önem taşıyor.

  • Bitcoin fiyatının bu yıl içerisinde en az bir kez 4.500 dolara düşecek olduğunu iddia eden analistler mevcut iken, bu seviyeye düşmesinin imkansız olduğunu iddia eden bir analist dahi yok.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail