blank
Bitcoin

Bitcoin 6.400 dolar fiyat bandına yükseldi

Bitcoin fiyatında yaşanan son gelişmeler piyasada yatırımcıların daha fazla endişe ve korku içerisinde kalmasına neden oluyor. Kripto para fiyatlarında yaşanan düşüşlerin ardı ardına gelmesi ve yükseliş yaşanmaması dolayısı ile kripto para sahiplerini üzen haberlerde bir o kadar ardı ardına yayınlanıyor.

6.000 dolar fiyat bandına kadar gerileyen ve 4.500 dolara düşecek olduğuna neredeyse kesin gözüyle bakılan Bitcoin’in bugün biraz artış ile 6.400 dolar fiyat bandına yükselmesi yatırımcıları memnun eden gelişmelerden sadece bir tanesi oldu.

Kritik eşikte!

Bitcoin fiyatı kritik eşikte olmasının nedeni 5.000 dolara kadar gerilemesi endişesi. Eğer ki 400 dolarlık kayıp yaşanırken 5.9xx dolar seviyesi görülecek olması ve bunun arkasından 4.500 dolar ve daha da arkasından 2.500 dolar fiyat bandına düşülebilmesinin mümkün olabilecek olduğu korkusu hakim. Yatırımcıların bu dönemde yatırımları ile ilgili doğru karar vermesi kar ve karlılık adına büyük önem taşıyor.

  • Bitcoin fiyatının bu yıl içerisinde en az bir kez 4.500 dolara düşecek olduğunu iddia eden analistler mevcut iken, bu seviyeye düşmesinin imkansız olduğunu iddia eden bir analist dahi yok.
Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu