binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 6.450 dolara yükseldi

Bitcoin 6.450 dolara yükseldi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatı bugün sabah saatlerinin hemen ardından yükselişe geçti. Kripto paraların aniden tekrar artması mevcut yatırım yapan kişilerin beklentisinin üzerinde bir sonuç verirken, analistler yeni direnç seviyesini 6.675 dolar olduğunu ve bu seviyenin geçilmesi durumunda yatırımcıların çok daha yüksek tutarları görebilecek olduğunu açıkladı.

Kripto paraların beklenenden daha kısa süre içerisinde tekrar yükselmesi ve BTC’nin bir anda 6.450 dolara kadar yükselmesi yatırımcıların kayıplarının engellenmesi ve olası kayıpların önüne geçmek için olumlu bir adım olarak değerlendiriliyor.

Bitcoin yükselecek mi?

Bitcoin fiyatının tekrar 8.300 dolar seviyesine yükselmesi ise kısa süre içerisinde beklenmeyen bir sonuç. Beklentiler Bitcoin fiyatının bu ay içerisinde görüp görebilecek olduğu en yüksek seviyenin 7.700 dolar ve civarında olduğunu, daha yüksek olmasının önünde ETF ve benzeri haberlerin engellerinin olduğunu gösteriyor. Bazı yatırımcılara göre ise kripto paraların mevcut durumu gelecek 3 ay içerisinde tam tersi olarak değişecek ve ani yükselişler tekrardan görülmeye başlanarak en sonunda yeni rekor seviyesine tekrardan 19.000 dolar ve üzeri olarak görmek 3 ay içerisinde mümkün olabilecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail