fbpx
Bitcoin

Bitcoin 6.550 dolarda dengelendi

Bitcoin 24 saat yerinde durmuyor. Sürekli fiyatı değişiyor, hakkında çıkan haberler değişiyor ve değişimler sürekli olarak etkisini devam ettiriyor. Yatırımcılara sunulan en büyük kripto para birimi özelliğini koruyan ve yatırımcılarına verdiği kazanç sinyalleri ile dikkat çeken bu kripto para biriminin fiyat ve piyasa hacmi ise bir o kadar önem taşıyor.

Piyasa hacmi olarak son birkaç gündür bir düşen, bir yükselen grafikler çizmesine rağmen Bitcoin fiyatı bugün 6.550 dolarda kendisini resmen sabitledi. Bir süredir fiyat değişimlerini sık yaşamamasına rağmen 7.300 dolar (8.300 ve 19.000 seviyeleri arasında) seviyesinden düşüş yaşaması ve hemen öncesinde 8.300 dolar seviyesinde olması yatırımcılara tekrar bu seviyelere ne zaman çıkılacak olduğu konusunda merak uyandırıyor ve ne zaman tekrar eski günlerin görülebilecek olduğu konusunda ”şüphe” duymalarına sebep olabiliyor.

Bitcoin 7.300’ü zorlayabilir

Beklentiler ise Bitcoin fiyatı konusunda gelecek 1 aylık sürede 7.300 dolar ve yakınında bir seviyeyi zorlayabilecek olduğu yönünde. Bu konu hakkında analistler, gelecek birkaç haftalık sürenin önemine vurgu yaparken, fiyat tahminlerinin ise son derece zor olduğunu düşünüyorlar.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box