Bitcoin

Bitcoin 7.000 dolar seviyesini geçebilecek mi? Bekleyiş sürüyor

Bitcoin fiyatına dair bir süredir ortaya atılan iddialar yıl sonunda tarihi rekorun 22.000 dolar ve üzerinde dahi olabilecek olduğu yönünde. Yatırımcılar yıl sonunda tarihi rekorlar kırılacak olduğunu düşünmeye başlarken, bir yandan da 8.000 dolar seviyesinin ne zaman görülecek olduğu merak ediliyordu. Bugün birkaç dakika öncesinde Binance kripto para borsasında grafiklerin aniden 7.680 dolara kadar yükseliş göstermesi ve hemen ardından tekrar 6.800 dolar seviyesine gerilemesi yatırımcıları bir hayli heyecanlandırdı.

Yaşanan bu ani fiyat artışının neden dolayı olduğu kesin olarak bilinmezken fiyatın sürekli oynak olduğu Bitcoin piyasasında yatırımcıları bir süre daha 7.000 dolar seviyesini zorlayabilecek bir ortam bekliyor olabileceğine yönelik iddiaların gerçek olmaya başlaması yıl sonu tahminlerine olumlu yansıyor.

Yatırımcıların kafası karışacak

Yatırımcıların bu dönemde 7.000 dolar üzerinin görülmesi durumunda kafasının tekrar karışması muhtemel iken, dikkatli olarak hareket edenlerin bu dönem sonucunda kazançlı çıkmaması durumu neredeyse olmayacak kadar az olacak.

  • Bitcoin fiyatında anlık olarak bu ve buna benzer değişimler zaman zaman görülebilir ve bu ilk defa olan bir yükseliş değil.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu