Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 7.350 Dolarda Yatay Seyrini Koruyor

Bitcoin 7.350 Dolarda Yatay Seyrini Koruyor

Takip et

Bitcoin fiyatının dün gece saatlerinde bir anda rekor kıracak kadar yükselmesi ve 7.450 dolar sınırını aşması ile birlikte neler olduğu yatırımcılarca sorulmuş ve bu kadar büyük bir anlık yükselişin arkasında neler olduğu konuşulmaya başlanmıştı. Geç saatlerde 7550 dolarlara kadar çıkan Bitcoin, sabah saatlerinden itibaren 7350 dolarlara kadar geriledi. + – 200 dolarlık bir sınırda yatay seyrine devam ediyor.

Bir anda yaşanan bu yükseliş neden ve nasıl kaynaklandığı konusunda 12 saat içerisinde ortaya o kadar fazla iddia atıldı ki en fazla mantıklı görünen ise büyük yatırımcıların yatırımlarının etkisi sonucunda bu kadar büyük bir artış olduğu ve bu yatırımcıların büyük oranlarda yatırım yapmaları sonrasında 1000  dolarlık bir artış olduğu iddiası oldu.

Bitcoin Gerileyebilir

İddialar kısa süre içerisinde 1.000 dolarlık bir artışa yakın seviyede artış yaşanmasının kısa süre içerisinde tekrar geri düşüşleri beraberinde getireceği yönünde. Düşüş olacak mı? Sorularının yanıtını ise bugün  gün içerisinde piyasa durumuna ve gerileme olup olmayacak olduğuna bağlı olarak değişecektir. Düşüş beklentisi ortalama 500 dolar iken, 6.800 dolar seviyesine kadar gerilemenin normal olduğu düşüncesi hakim.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları