Kripto HaberleriHaberlerBitcoin 7.500 Dolar Seviyesine Geriledi

Bitcoin 7.500 Dolar Seviyesine Geriledi

Takip et

Bitcoin, 7.500 dolar seviyesine kadar gerileyerek yatırımcıların zarar etmesine yol açtı. 9.500 dolar seviyesine kadar yükselen ve daha sonrasında kademeli olarak düşüş yaşamaya başlayan Bitcoin, Ethereum hakkında ortaya atılan iddialar, serbest piyasa ekonomisi ve diğer arz-talep dengesi dolayısı ile çok ciddi olmasa da orta çaplı bir düşüş yaşadı. Yaşanan bu düşüş sonucunda kripto para yatırımcısı kullanıcıların olumsuz düşünceye sahip oldukları belirtilirken, bazı Reddit platformu kullanıcıları düşüşün kısa ve uzun vadede kendilerine olumsuz etkileri olacak olduğunun altını çizdi.

Bazı kullanıcılar kripto para almak için bundan sonra Bitcoin’de yaşanmış olan sürekli düşüş sonucunda Ethereum‘u tercih edebilecek olduklarını, Ethereum’un düşüş ve çıkışlar konusunda Bitcoin’e oranla son dönemde daha fazla güven verdiğini iddia etti.

Neden Düştüğü Bilinmiyor

Bitcoin’in neden dolayı düştüğü konusunda şu aşamada en ufak bir tahmin dahi yürütmek çok ama çok zor. Zira zaman zaman analistler kripto paralarda düşüşler olabileceği üzere yükselişlerin olabilecek olduğunu, bu durumun endişe verici olması gerektiği zamanın ise çok büyük kayıplar olduğu dönemler olduğunu belirtiyor.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları