Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 7.600 Dolar Seviyesinden Sonra Zorda!

Bitcoin 7.600 Dolar Seviyesinden Sonra Zorda!

Takip et

Bitcoin fiyatının önünde büyük bir direnç var ve bu direnç yatırımcılar için kısa zamanda test edilen ancak 2 kez düşüş yaşana bir direnç olarak kayda geçti. 8.000 dolar tüm Bitcoin yatırımcılarını korkutan ve düşüşlerin başladığı ilk nokta olarak tarihe geçen bir fiyat oldu.

Bitcoin fiyatındaki bu düşüşler yakın zamana kadar kripto para yatırımcılarının tepkisini çekmemişti, son düşüşler ile birlikte kripto para değerinde büyük oranda düşüş olması yatırımcıların tepkisi ile karşı karşıya kaldı. 7.600 dolar seviyesinin büyük bir risk olmadığını ancak 400 doları geçen ve %4 oranındaki düşüşler bazı yatırımcıların tepkileri ile ve kar satışları yapmasıyla karşı karşıya kaldı.

Piyasa hacminin 200 milyar dolar seviyesinin üzerinde olması yatırımcılara güven veren bir konu olsa da piyasa hacminde 20 milyar doları aşan orandaki kayıplarda tepki çekiyor. Piyasadaki değer kayıplarının ne zamana kadar devam edeceği konusu ve önemli olan 8.000 dolar seviyesinin geçilip geçilmeyeceği konusu yatırımcıların en merak ettiği konular arasında bulunmakta. Yatırımcıların bu konuda Bitcoin fiyatını yakından takip etmeye devam etmeleri öneriliyor.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları