BitcoinHaberler

Bitcoin Fiyatı Tekrar 7000 Doların Üzerinde!

Bitcoin fiyatı birkaç saattir 7000 doların altında işlem görürken fiyat tekrar 7000 doların üzerine çıktı.

Bitcoin fiyatı bu dönemde yatırımcılar için pek iyi görünmüyor. Kripto para birimi fiyatının giderek düşebilecek olduğundan endişe eden birçok kripto para birimi yatırımcısı ellerindeki yatırım aracının değer kaybedebilecek olduğunu düşündüğünden ötürü 7.000 dolar altından satış yaparken, birçok kripto para sahibi de bu fiyat düşüşlerinin ne zaman son bulabilecek olduğu konusunda analistlerden bir cevap bekliyor.

Bitcoin fiyatı 7.000 doların uzun ve kısa vadeli olarak yatırımcılarına kazanç getirebileceği gibi, zarar riski de bulunmakta.

Birkaç dakika önce tekrar 7000 doları geçen ve an itibarı ile 7100 dolar seviyelerinde işlem gören BTC, her ne kadar yükseliş yaşasa da fiyat 7700 ve özellikle de 8800 dolar seviyesini geçmeden trendin değiştiğini söyleyemeyiz.

Bitcoin’in bir aşağı bir yukarı yönlü hareket ettiği bu dönemde analistler kısa ve uzun vadede beklemedikleri sonuçlarla karşı karşıya kalabilecek olduklarını düşünüyorlar. Orta ve uzun vadede BTC’nin yükseleceğini düşünen analistler kısa vade için yorum belirtmekten kaçınıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu