bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 8.000 Dolara Tekrar Yükselebilir

Bitcoin 8.000 Dolara Tekrar Yükselebilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatında son günlerde ufak düşüşler olsa da kripto para yatırımcıları binlerce dolar değerindeki yatırımlarının tekrar yükselip yükselmeyecek olduğunu, ne zaman yükseliş olacak olduğunu merak ediyor. Bitcoin beklentileri 10 bin dolara kadar yükselten son yükselişleri ile beraber kripto para yatırımcılarına büyük oranda kazanç vaat etmiş olsa da yatırımcılar Bitcoin fiyatının henüz hak ettiği yerde olmadığını düşünüyor.

Dolar kurunun artması ile beraber kripto para birimleri de Türk yatırımcılar için olumlu bir piyasa doğururken, yatırımcılar bu fiyat seviyelerinin tekrar etmesinin dolar kuru artışları ile beraber kendileri için çifte kazanç getirdiğini belirtiyorlar.

Bitcoin fiyatının 10 bin dolara yükselip yükselmeyecek olduğu merak ediliyor olsa da yatırımcıların kısa süre içerisinde ne kadar kazanç elde edebilecek oldukları da merak konusu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları