Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 8.000 Dolara Yükseldi

Bitcoin 8.000 Dolara Yükseldi

Takip et

Bitcoin fiyatı bugün 8.000 dolar fiyatına kadar yükseldi. Bitcoin‘de beklenen 25.000 dolar seviyesi için bir süredir merakla beklenen ”ne zaman olacak?” soruları devam ederken, bir tarafta ise kripto paralar ile ilgili olarak 25.000 dolar sınırına varmadan önce hangi seviyelerden ne kadar  süre içerisinde geçecek olduğu sorusu hakim oluyor.  Bitcoin fiyatının bugün 8.200 dolar seviyesine çıkarak yatırımcılarının yüzünü güldürmesi ve bugün itibari ile son 3 aylık rekorunu bir anda kırması beraberinde olumlu havayı getirdi.

Kripto para sahiplerinin bugün bazıları alım ve satım yaparken, satış yapan yatırımcı sayısının az olduğu, zira 25.000 dolar seviyesi beklentisi için bu fiyat seviyelerinde beklenmesinin en uygun sonuçları getirecek olduğu daha önce defalarca yazılıp, çizilmişti.

Yatırımcı Beklemede

Yatırımcılar Bitcoin fiyatının 2 hafta içerisinde yaşadığı beklenmedik gelişmeler yatırımcıların satış yapmasının önünde duruyor. Yatırımcılar 8.200 dolar seviyesinin beklenen bir gelişme olsa bile bu kadar kısa süre içerisinde olmasını beklemediklerini belirterek kar elde etmek için bir süre daha beklenmesi ve yeni rekorların kırılması ile satış yapabilecek olduklarını belirtiyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları