binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 8.100 Dolar Seviyesine Geriledi

Bitcoin 8.100 Dolar Seviyesine Geriledi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatında bu sıralar yükseliş olmasına alışan yatırımcılar en ufak düşüşte bile endişe ediyor ve heyecan yapıyor. Yatırımcılar Bitcoin fiyatında yaşanan 50 dolar civarındaki düşüş sonrasında ne yapacak olduklarını ve satış yapıp yapmamak gerektiğini tartışırken, bir taraftan da Bitcoin fiyatının neden dolayı 50 dolar düşüş yaşadığını sorguluyorlar. Bitcoin fiyatında yaşanan 50 dolarlık düşüşün hiçbir önemi olmamasına rağmen beklentiler 9.000 dolar seviyesine çıkması yönünde olduğundan ötürü bu küçük düşüşler dahi göze batıyor.

8.182 dolarda bulunan ve sürekli olarak bir aşağı, bir yukarı olarak hareket eden tablolar çizen BTC’nin, yatırımcılarına 2 haftada %30 oranına yakın bir kar elde ettirmesi ve bunu kısa sürede başaran tek yatırım olmasının etkisi ile daha fazla güven depolamasına sebep oluyor.

Bitcoin Yükselecek Mi?

Bitcoin ile ilgili iddialar yükselip yükselmeyecek olduğundan daha fazla. Beklentiler Bitcoin fiyatının sabit bir şekilde yükselmeye devam etmesi yönünde iken, bazı iddialar tam tersi olarak düşüş yaşanabilecek olduğunu ve büyük artışlar olmasının pek fazla imkanı olmadığı yönünde. Beklentiler ise 9.000 dolar seviyesine kısa süre içerisinde çıkılması.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail