Bitcoin

Bitcoin 8.200 Dolara Gitmeye Hazır Mı?

Bitcoin son zamanlarda yeniden bir yükselme eğilimi gösteriyor.

Bitcoin fiyatı son günlerde yükseliş eğilimi göstermeyi sürdürüyor. Bir süredir kripto para birimi yatırımcısı kişiler Bitcoin fiyatının 8.400 dolara yakın geçtiğimiz haftalarda gördüğü seviyeyi tekrar görebileceği konusunda beklentiler içerisinde bekliyor ve fiyatın yükselmesi ile ilgili olarak büyük bir beklenti içerisine girmeye hazırlanıyorlardı.

Bitcoin bugün 8.100 doları görmesinin hemen ardından ise 8.200 dolar seviyesine yükselmeye doğru ilerlemeye başladı gibi görünüyor. Bitcoin 8.200 dolara henüz tam tırmanamadı ancak 8.160 dolar seviyesinde kendi etkisini korumaya başlamış gibi görünüyor.

Yatırımcılar, kısa vadeli beklentilerin 8.300 doların üzerine kadar olabileceği ve 8.500 doların altında kalacağını düşünmekteler. 9.000 dolar seviyesine kadar yükseliş olmasını bekleyen Bitcoin yatırımcısı kimselerin sayısı çok düşük iken, yatırımcıların bu dönem için çok yüksek beklenti içerisinde değil, 8.000 doların korunmasından yana oldukları görülmekte.

Asyalı kripto para yatırımcılarının eğer olumsuz bir polemik olmaz ve siyasi tartışmalar olmazsa Bitcoin fiyatında ani satışların balinalar dışında olmayacağını hesaba katanlar ise bu dönemde madencilere yönelik yasalar ve benzer konuların önemli olduğunu belirtiyor.

  • Asyalı yatırımcılar Bitcoin konusunda kritik önem taşıyorlar.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu