binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 8.300 dolar sınırını aşabilir

Bitcoin 8.300 dolar sınırını aşabilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatı ile ilgili beklentiler daha fazla arttı. Kripto para sahiplerinin bugün gün içerisinde dahi 8.300 dolar seviyesini geçebilecek olduğu iddiaları ile karşı karşıya oldukları iddia edildi. 8.200 dolar sınırından biraz daha gerilemesi beklenen ve hemen arkasından daha fazla artış göstermesi beklenen Bitcoin‘in yatırımcılarına sunacak olduğu oldukça fazla büyük bir artış en azından kısa süre içerisinde olmayacak olsa bile gelecek birkaç gün içerisinde daha fazla artış olması beklentisi neredeyse kesinleşmiş bir durum haline geldi.

Yatırımcıların kısa ve uzun vadede elde edecek oldukları karlılık rakamlarının ne kadar olacağı ve kripto para sahiplerinin bugün 8.300 dolar sınırını aşıp aşamayacak oldukları merak edilirken, yatırımcı kişilerin 8.300 dolar seviyesinin aşılması durumunda en az %3 oranında daha fazla karlı çıkacak oldukları tahmin ediliyor.

Yatırımlarını BTC’den yana yapanlar kazanıyor

Yatırımcıların kripto para tercihini BTC’den yapması durumunda daha fazla kazandığı ortada iken, yatırımcılara en fazla kazandıran kripto paranında Ethereum ile BTC olması ortada büyük bir ilginin olduğunu ve bu kripto paraların tercih edilmesinin haklı bir nedeni olduğunu gösteriyor.

  • Bitcoin fiyatı 7.800 dolar seviyesinde seyrini korumakta
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail