binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerBitcoin 8.500 Dolar Seviyesine Geriledi, Bundan Sonra Ne Olacak?

Bitcoin 8.500 Dolar Seviyesine Geriledi, Bundan Sonra Ne Olacak?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin 9.350 dolar seviyesinden 8.500 dolar seviyesine kadar geriledi. Bu hafta itibari ile yükselmesine kesin gözü ile bakılan kripto paranın bu denli düşüş yaşaması ise yatırımcıların endişelerini daha fazla arttıran bir detay olarak yorumlandı. Kripto paraların mevcutta sabit bir değeri olmaması asıl sorun olarak gösterilirken, bu  ve buna benzer düşüşler sürekli olarak kripto paralara olan algının artmasına rağmen yatırımcıların endişe etmesine neden oluyor.

8.500 dolar seviyesi şu aşamada Bitcoin için düşük bir seviye olarak gösterilmiyor ve normal bir seviye olarak tanımlanıyor. Fakat Bitcoin‘in bir gün içerisinde 750 dolar civarında düşüş yaşaması ise yatırımcıların elinde bulunan yatırımların ortalama %3-7 arasında erimesine, hali ile kayıp yaşamalarına sebep olan bir etken olarak tanınıyor.

Neden Düşüyor?

Son günlerde Bitcoin’de yaşanan düşüşlerin arkasında vadeli işlemlerin olduğu sektöre adeta dev yatırımcılar ve analistler tarafından pompalanıyor. ABD’li uzmanların hazırladığı raporlar son dönemde oldukça fazla önem taşımasına rağmen henüz daha ABD’nin ve Asya ülkelerinin kripto paralar ile ilgili tavrını belli etmemesi, her an farklı bir gelişme olma riski olması durumu kötüleştiren bir detay olarak gösteriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail