Kripto HaberleriBitcoinBitcoin %8 değer kaybetti!

Bitcoin %8 değer kaybetti!

Takip et

Bitcoin son 24 saat içerisinde %8 oranında değer kaybederek yine 7.000 dolar seviyesinin altına geriledi. Sürekli bir düşüş halinde olması ve düşüşlerin etkisinin her ay daha fazla olmaya başlaması ise yatırımcıların daha büyük endişe duymasına ve daha fazla endişe etmelerine sebep olurken, 7.300 dolar seviyesi ve ondan öncesinde 8.300 dolar seviyesinden gerileyen Bitcoin’in bugün geldiği seviye 6.400 dolar civarında. 6.400 dolar seviyesinin Bitcoin için kritik olduğu ve 200 dolar civarında düşüş olması durumunda 6.200 doları görmesinin ardından düşüşlerin önüne geçilmesinin mümkün olamayabilecek olduğu inancı var. Bu yönde yapılan araştırmalar ve analist yorumları, 6.200 dolar sınırının çok önem taşıdığını ve olası bir problem yaşanmaması için yatırımcıların olabildiğince piyasa verilerini çok dikkatli takip etmeleri gerektiğini doğruluyor.

Bitcoin 6.400 dolara geriledi

Bitcoin fiyatının bugün gün içerisinde %8 oranında değer kaybetmesi ve hemen arkasından 6.400 dolar seviyesine gerilemesi durumunun yatırımcılara kayıplar yaşattığı açık. Yatırımcıların büyük bir kısmının ise bu düşüş sonrasında 2.000 dolarlık bir düşüşün bu kadar kısa süre içerisinde olmasından endişe duydukları, bazı yatırımcıların bu yönde yapabilecek fazla bir imkanın olmadığını ifade ederek sektörü terk etmeye yönelik hazırlıklar içerisinde olduğu duyumları daha fazla artıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları