Haberler

Bitcoin Fiyatı 8.300 Dolardan İşlem Görüyor

Bitcoin fiyatı 8.300 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bitcoin fiyatı bugün 8.300 dolardan işlem görürken, kripto para sahipleri ise fiyatın artmasını istiyor. Kısa sürede yükselmesi beklenmeyen Bitcoin fiyatının yatırımcılar tarafından alım taleplerinde herhangi bir değişiklik gündeme gelmezse kararsızlıkların tekrar gündemde kalacağı ve Bitcoin alımlarının azalacak olduğu tahmin ediliyor. Net olmasa da yatırımcılar fiyatların düşebilecek olduğunu ve piyasada istenmedik düşüşlerin olabileceği düşüncesi ile pazarda neler olabilecek olduğunu merak ederken, beraberinde bazı düşüş durumlarının kendileri açısından nasıl sonuçlanabilecek olduğunu merak ediyor.

Bitcoin fiyatında 7.300 dolar seviyesine bile düşüş olabileceği endişesi devam ediyor. Yatırımcıların kısa sürede 8.300 dolar seviyesi üzerine yükselme beklemediği, ama düşüşlerin bu dönemde daha fazla gündemi meşgul edebileceği konusunda bazı soru işaretleri var.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu