Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 9000 Dolar Olabilir Mi?

Bitcoin 9000 Dolar Olabilir Mi?

Takip et

Bitcoin yatırımcıların ve analistlerin aklını karıştıracak şekilde hareket etmeyi sürdürüyor. Öngörülemez şekilde son 1 haftadır yaşananlar birçok analistin dahi şoke olmasına neden olurken, bazı analistler bu yükselişlerin arkasında olan bitenin ne olduğunu bilemediklerini ve kripto paraların yakın zamanda bu şekilde pek fazla ani artışlar yaşamadığını belirtiyorlar. Bitcoin 7.400 dolara rekor seviyede yükselmesinin hemen ardından kripto para sahibi kimseler tuttukları kripto paralarını satma yoluna gitmiş ve gerileme olacak olduğunu tahmin etmişlerdi.

Bugün ise tam tersi olarak beklenenden farklı bir şekilde Bitcoin fiyatı 7.732 dolar seviyesine kadar fırladı. An itibari ile 7.702 dolar seviyelerinden işlem gören BTC, bu yükseliş ile yatırımcıları 9.000 dolar seviyesi için heyecanlandırdı.

9.000 Dolar Olabilir Mi?

Bitcoin fiyatının bugün 7.700 dolar sınırını geçmesi ile 9.000 dolar seviyesi için tüm engelleri kırdığı ve yatırımcıları çok iyi günlerin beklediği iddia edildi. Analistler ise acele edilmemesini, Bitcoin için her an her durumun gerçek olabilecek olduğunu belirterek yatırımcıların hemen satış veya alış yolunu tercih etmemeleri, piyasa durumunu gözlemlemeleri önerisinde bulundu. BTC’nin hacimlerine bakıldığında ise her geçen dakika bir artış söz konusu.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları