AnalizBitcoin

“Bitcoin 1 Hafta İçerisinde Tekrar 9.000 Dolar Olacak”

Ünlü analist BTC'nin önümüzdeki hafta 9.000 dolar seviyesine tekrar yükseleceğini ifade etti.

BTC’nin geçtiğimiz haftalarda 9.000 dolar altına gerilemesi ve bu seviye altında uzun süre kalması satış baskılarını arttırdı. Gelinen noktada 8400 dolar seviyelerine kadar gerileyen BTC şu anda 8490 dolar seviyelerin işlem görüyor.

Birçok analist Bitcoin hakkında öngörüsünü paylaşırken ortaya birçok farklı iddia atılıyor. Bazı analistler fiyatın 7000 dolar seviyelerine kadar düşebileceğini ifade ederken, bazıları ise 9000 doların yakın zamanda tekrar aşılacağını ifade ediyor.

“Bitcoin 9.000 Doları Üzerine Çıkacak”

Yaptığı isabetli analizleri ile Twitter üzerinde 100 binin üzerinde takipçisi bulunan Crypto Bitlord, BTC’nin gerileme sürecini bitirdiğini ve önümüzdeki hafta 9.000 doların üzerine çıkacağını ifade etti.

Bitcoin’in düşmesi için bir sebep olamadığına değinerek önümüzdeki hafta 9.000 doların üzerini öngören ünlü analist gibi düşünen birçok yatırımcı ve analist Twitter üzerinden öngörülerini paylaşıyor.

Analistlerin bazıları ise BTC’de satış baskısının hala devam ettiğini ve 8300 dolar seviyelerine kadar bir gerilemeden sonra fiyatın yükselebileceğini ifade ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu