Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Ağustos Ayı Kayıplarını Geri Kazanıyor!

Bitcoin Ağustos Ayı Kayıplarını Geri Kazanıyor!

Bitcoin vadeli işlem hacmi Eylül ayında yükseldi.

Takip et

Ağustos ayında Bitcoin (BTC) vadeli işlem hacminin Kasım 2020’den bu yana en düşük seviyeye ulaştığını ve BTC işlem hacmi düşerken Ethereum (ETH) işlem hacminde artış görüldüğünü aktarmıştık.

Kötü bir Ağustos ayı geçiren Bitcoin, Eylül ayında toparlandı ve BTC vadeli işlem hacmi Eylül ayında 1 trilyon doların üzerine çıktı.

The Block’un haberine göre, Ağustos ayında Kasım 2020’den bu yana en düşük seviyesini yaşayan BTC işlem hacmi, Eylül ayında 1 trilyon doların üzerine çıktı.

The Block Research veri panosu verilerine göre, Bitcoin vadeli işlem hacmi Eylül ayında tüm borsalarda 1,05 trilyon dolara ulaştı.

BTC vadeli işlem hacmi Ağustos ayında 941,5 milyar dolar olmuştu. Diğer aylarla kıyaslandığında işlem hacminin 779 milyar dolar olduğu Kasım 2020’den bu yana en düşük seviye olmuştu.

Ayrıca 941,5 milyar dolarlık Ağustos ayı işlem hacim seviyesi BTC vadeli işlem hacminin 1 trilyon doların altına düştüğü ilk ay olarak karşımıza çıkmıştı.

BTC’de düşüş görülürken Merge birleşmesinin de etkisiyle Ethereum vadeli işlem hacminde artış görüldü.

Verilere göre, ETH vadeli işlemleri 1.05 trilyon dolar seviyesine çıkarak Mayıs 2021’den bu yana ilk kez 1 trilyon doları aşmıştı.

İlgili Haber
Ağustos Ayında İlgi Bitcoin'den Bu Altcoin'e Kaydı!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları