Haberler

Bitcoin Alan Azaldı, Satan İse Çoğaldı

Bitcoin alım işlemleri ve satış işlemlerinde komisyon oranları uygulayan firmalar ve kripto para borsalarının dışında bir de bireysel olarak bu işi yapan ve komisyon oranı adı altında belirli miktarlarda komisyon alarak Bitcoin satışı yapan kişiler mevcut. Ama işler bu sektörde görünen o ki pek iyi gitmiyor. Bitcoin fiyatının gerilemesi ile alıcıların azaldığı, satıcıların ise fazlası ile arttığı bu ortamda yatırım yapmak isteyen sayısında ciddi azalma olması satıcıların en fazla etkilenen isimler olmasına neden olabiliyor.

Satıcılar kripto para borsalarına oranla kendilerinin daha uygun komisyonlar ile Bitcoin satışı yaptıklarını belirterek güvenilir olduklarını ve hiçbir sorun yaşanmadan teslimatların yapılacak olduğunu belirterek yatırımcıları kendilerine çekiyor.

Beklenen Oldu

Beklenen ise kripto para fiyatlarında düşüşlerin mevcut olması sonucunda kripto para satıcılarının ellerinin boşta kaldığı ve aldıkları yatırımları satarak kar elde etme umudundan vazgeçme yolunda olduklarını gösterdi. Bazı satıcıların ise kendi yatırımlarını satarak piyasadan çekildikleri yabancı internet sitelerinin forum sayfalarına yansıdı. Türkiye’de ise durumun ne olduğu tam olarak bilinmemekte.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu