binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerBitcoin Alanlar Batabilir Mi?

Bitcoin Alanlar Batabilir Mi?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin alanlar ile ilgili ”batar, batacak” benzetmeleri sürekli olarak ortaya atılıyor. Ortaya atılan bu iddialar ile ilgili hiçbir iddiayı kanıtlayabilen kimse yok iken zaman zaman yaşanan düşüşler dolayısı ile ortaya atılan iddialar son derece vahim durumda. Bitcoin bugün hala daha kendisini tam anlamı ile dünyaya ispat edememiş olmasının etkisi, yatırımcılarının sürekli olarak kar elde etmek için yatırımlar yapmasından ötürü tam olarak ne olacağı bilinmeyen bir yatırım olarak sınıflandırılmaya devam ediliyor.

Bunun en iyi örneğini hükümetlerin yaptıkları hareketlere göre vermek mümkün iken, yatırımcıların batma ve çok düşecek iddialarına da kulak asmaması, olası bir düşüş durumunda zaten batma durumu olsa dahi yatırımlarını batış öncesi çekebilecek olduklarından dolayı fazla endişeye kapılması yersiz olarak gösteriliyor.

Yatırımlar Güvende

Yatırımcıların mevcut yatırımlarının güvende olduğu, milyoner isimlerin dahi Bitcoin’e güvenerek yatırım yaptıkları bu ortamda bu kişiler oldukça fazla dikkatli hareket ederek yatırım yaptıklarından dolayı ”batış” iddialarını ciddiye almamak daha olumlu sonuçlar doğuracaktır. Yatırım yaparken dikkatli olmanız en önemli etkenler arasında bulunmaktadır.

Yatırım tavsiyesi değildir*

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail