Kripto HaberleriHaberlerBitcoin Alanlar Pişman Değil

Bitcoin Alanlar Pişman Değil

Takip et

Bitcoin fiyatı ne kadar düşerse düşsün, ne kadar olumsuz grafik sergilerse sergilesin yatırım yapan yatırımcıların bir kısmının hiç mutsuz olmaması hem tepki, hem dikkat çeken bir konu. Yaptıkları yatırımların kendilerine daha fazla kar olarak dönmesini isteyen kullanıcılar kendilerinin kripto paralar konusunda ilgileri olmasına rağmen en büyük amaçlarının paradan para kazanmak olduğunu belirtmekteler.

Bitcoin yatırımcısı bazı kullanıcıların ise yaşanan düşüşe rağmen mutlu olması ve hiçbir sorun yokmuş tarzında davranmasının arkasında ”çok fazla kazanç” yatıyor. Bu kullanıcılar zaten Bitcoin üzerinden yatırımlarını kat ve kat arttırdıkları için bu düşüşler bu grubu etkilese bile tam anlamı ile etkilemiyor ve tam anlamı ile bu kullanıcılar kayıp yaşasa bile kazandıkları paranın çok ufak bir kısmını kaybediyor.

Mevcut Yatırımcılar Bekliyor

Mevcut yatırımcıların ise bu durumda beklediği ve kripto paralar hakkında tam olarak isteklerinin daha fazla kar elde etmek, daha fazla yatırımlar yapmak yönünde. Bunun yapılabilmesi için ise kripto para fiyatlarında artış yaşanması, daha fazla kar elde edebilecek ortamın oluşması gerek.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları