Kripto HaberleriHaberlerBitcoin Almak İçin Uygun Zaman

Bitcoin Almak İçin Uygun Zaman

Takip et

Bitcoin fiyatının bu kadar gerilediği bir ortamda yatırım yapmak isteyenler hızlıca harekete geçti. Bugün medyada ilk defa Bitcoin yatırımı yaptığını açıklayan yüzlerce kişi, kripto paraların düşük fiyattan alınmasının daha fazla kazanç ve kar durumunu beraberinde getirecek olduğunu açıkladı. Yapılan açıklamalarda kripto para piyasasının yaşadığı olumsuz durumun avantajından yararlanmak isteyen kişilerin yatırımlarını arttırmaları, yatırımı olmayanların ise daha fazla yatırım yaparak Bitcoin sahibi olmaya başladığı iddia edildi.

Birçok mevcut yatırımcının ise ellerinde bulunan yatırımları sattığı bugün itibari ile kripto para piyasasının son 24 saatlik durumu merak ediliyor. Piyasada yaşanan düşüşler sonucunda kaç yatırımcının yatırımlarını geri çektiği, ne kadarının Bitcoin yatırımlarını arttırdıkları sorusu sık sık soruluyor.

Sürükleniyor Ama Kalkabilir

Bitcoin bu aşamada bir okyanusta sürüklenmeye devam eden insandan farksız olarak sürükleniyor. Mevcut sürüklenme durumu düşüş yönünde olurken bu mevcut düşüşlerin her an geride kalabilecek olduğu, şu aşamada düşüşler olmasına rağmen ilerleyen aylarda ayağa kalkarak yeni rekorlar elde edilebilecek olduğu tahmin edilmekte.

Piyasa 24 saat içerisinde %16 oranında değer kaybetti.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları